עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
asakim
Filter by Categories
בנייה ונדלן
זירת המומחים
חוק ומשפט
מידע ומאמרים
עסקים מקומיים
פרסום עסקים
קהילה

דרמה משפחתית לא חייבת להיות משפטית

צוות האתר

הסיפורים הרבים שאנחנו שומעים על מלחמות ירושה שונות שמתנהלות בבתי משפט לא חייבות להיות כאלה אם עושים את הדבר הנכון וכותבים צוואה חוקית שאפשר לתת לה תוקף בבית המשפט בבוא הזמן. צוואות כאלה נערכות על ידי עו"ד לענייני ירושה שמטפל בכל הנושאים האלה ודואג לכך שכל מילה בצוואה תהיה כתובה כך שתהיה ברורה ומנומקת ולא תשאיר מקום לספקות בבית המשפט גם אם יוגש עליה ערעור. לפי חוק הירושה בישראל יש כללים מסוימים שלפיהם מכירים בצוואה כחוקית וכאשר עורך דין עושה כל מה שנדרש על פי חוק כדי להוכיח שהצוואה נכתבה ללא השפעה זרה ולא בכפייה על ידי בעלי אינטרסים, לא זויפה וגם לא היו מעורבים בה המוטבים שידעו עליה ולכן היטו אותה לטובתם, כי אז אפשר יהיה להגן עליה בבית המשפט ללא כל בעיה שאתם חוששים ממנה. כל מה שנותר הוא למצוא את עורך הדין שאתם סומכים עליו מספיק כדי שניסח אותה ויערוך אותה חוקית, והצוואה שלכם תעניק לכם את השקט הנפשי שהעיזבון שלכם יחולק ללא מאבקים משפטיים. עו"ד ונוטריון דוד דרוטמן מלווה את לקוחותיו במשך שנים בכל מה שדרוש להם בתחום הצוואות והירושות והייעוץ המשפטי.

הסדרים והסכמים משפחתיים

החשיבות של צוואה נועדה בראש ובראשונה למנוע אי הבנות בנוגע לחלוקת העיזבון שלכם אבל גם כדי למנוע מלחמות ירושה במשפחות רבות. זה נכון גם למשפחות נורמטיביות שבהן הכל מתנהל כשורה וגם במשפחות שבהן יש חשש שתפרוץ מלחמה בין היורשים שירגישו מקופחים. בכל מקרה, יש דרכים שונות לפתור בעיות כאלה ולהעניק לבני משפחה חלקים בעיזבון עוד לפני הפטירה אם רוצים באמת לעזור להם ולדאוג להם ולעתידם. את הפתרונות האלה יוכל לספק לכם עורך הדין המשפחתי שלכם שמכיר את הסיפור שלכם ואת הסיבות שלכם לרצות לעזור לבני משפחה. יש גם הסדרים והסכמים שאפשר לערוך לפני או אחרי הפטירה כדי לוודא שכל אחד יקבל את חלקו.

ייצוג נאות ומקצועי

כל עורך דין שמייצג משפחה ושומר על האינטרסים של הלקוחות שלו מכיר את הדילמות ואת הבעיות הרגישות שנובעות ממצבים שונים. לכן, הליווי המשפטי של כל משפחה כרוך גם באמפתיה המתבקשת וההכרחית וגם בדיסקרטיות. כל זה נשען על האמינות של עורך הדין שלכם ועל הניסיון והמקצועיות חסרת הפשרות שלו שמביאים לכך שהוא מעניק לכם את הייעוץ הטוב ביותר בכל עניין. עו"ד ונוטריון דוד דרוטמן מייצג את הלקוחות שלו שנים רבות לשביעות רצונם בהצלחות מוכחות בכל נושא.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

דילוג לתוכן